הקרן לידידות תרמה למרכז היום לקשיש ולעיוור במעלות תרשיחא מיניבוס נוסעים חדש ומונגש


הקרן לידידות תרמה למרכז היום לקשיש ולעיוור במעלות תרשיחא מיניבוס נוסעים חדש ומונגש

רכב ההסעות החדש ישמש את אוכלוסיית הגיל השלישי ממרכז היום לקשיש במעלות תרשיחא * סה"כ היקף התרומה הנכבדה כ 127.000 דולר  * רה"ע מעלות תרשיחא ארקדי פומרנץ: "אני מודה לקרן לידידות על תרומתם הנכבדת ועל כל הפעילות השוטפת שהם מבצעים עבור אוכלוסיית הגיל השלישי, ניצולי שואה  ונתמכי רווחה בעיר*

בטקס צנוע שנערך השבוע במרכז היום לקשיש ולעיוור במעלות תרשיחא, נחנך באופן רשמי קבלת רכב הסעות חדש, מיניבוס חדיש, מונגש ומתקדם, שישמש את אוכלוסיית הגיל השלישי במרכז. ביצוע הרכש החדש התאפשר הודות לתרומה נכבדת שהעבירה הקרן לידידות בראשות הנשיאה יעל אקשטיין (ביתו של נשיא הקרן המנוח הרב יחיאל אקשטיין ז"ל) על סך של 127.000 דולר.

רכב ההסעות החדש נבנה ואובזר כרכב מונגש לנכים ולבעלי מוגבלויות ומותאם לצרכי דיירי המרכז יום לקשיש.

טקס החנוכה וגזירת הסרט נערך במעמד ראש העיר ארקדי פומרנץ, המשנה לראש העיר יורי קוצ'ר שמנהל את מרכז היום לקשיש, מנכ"ל העיריה אמנון אשל אסולין, יו"ר העמותה למען הקשיש והעיוור שמעון אמזלג, נציגי הקרן לידידות, ומנהלת אגף הרווחה בעירייה ד"ר נירית גוטמן גל.

רה"ע ארקדי פומרנץ הודה במהלך דבריו לנציגי הקרן ולהנהלת הקרן על התרומה הנכבדת והמשמעותית. ראש העיר ציין במהלך דבריו את שיתוף הפעולה הרחב והמתמשך עם הקרן במספר תחומים כגון: סיוע לקשישים, בפרויקט מחממים בידידות – חלוקת תלושים, מתן קיצבאות למזון כל חודש ל כ 190 קשישים, סיוע בטיפולים רפואיים ועזרים רפואיים וכולי . גם במהלך החגים הקרן מסייעת לילדים בסיכון ומשפחות במצוקה.

שמעון אמזלג יו"ר העמותה, שניהל את כלל המגעים מול הקרן וריכז את כל נושא פרויקט רכב ההסעות החדש,  הודה אף הוא לקרן על שיתוף הפעולה ואמר כי מעתה ואילך יהיה קל יותר לנהל את מערך ההיסעים של דיירי המרכז, שכן עד כה נאלצה הנהלת המרכז להשתמש בשירותי הסעה פרטיים.

 תמונות:

  1. תמונות ממהלך הטקס
  2. תמונות רכב הסעות החדש

קרדיט תמונות:

אילן אוחנה - דוברות והסברה עיריית מעלות תרשיחא