מדליית זהב היסטורית לשיר כהן ממעלות תרשיחא במשחקי העולם שנערכו בארה"ב


מדליית זהב היסטורית לשיר כהן ממעלות תרשיחא במשחקי העולם שנערכו בארה"ב

גאווה גדולה לענף הקיקבוקס בישראל  לראשונה זוכה ישראל בשתי מדליית זהב * שיר כהן ממעלות תרשיחא גברה בגמר על הפולנייה ניארודה זיזאבקו 3:0 * ברכות לשיר ולמאמנה אלכס דר *

שיר כהן (21), הנלחמת בקטגוריה של עד 52 ק״ג, השיגה אף היא את מדליית הזהב במשחקים. היא שניצחה בגמר 0:3 את הפולניה, ניארודה זיזאבקו, שנחשבת לאחת מהכוכבות של הענף, כאשר זכתה 4 פעמים באליפות אלופת העולם. האליפות היוקרתית התקיימה בברניגהאם בארה"ב.

ראש העיר מעלות תרשיחא ארקדי פומרנץ, בירך את שיר כהן לרגל הישגה המדהים ואמר: " שיר כהן היא ספורטאית לוחמת ומדהימה, היא גאוות העיר והמדינה כולה. הלב מתמלא גאווה לראות את דגל ישראל בראש התורן ולשמוע את ההמנון הלאומי מתנגן ברקע, תודה לשיר ולמאמן אלכס דר על הכבוד הרב שהביאו לעיר מעלות תרשיחא"

אריק קפלן, נשיא התאחדות אילת וראש המשלחת למשחקי העולם, התרגש: "2 מדליות זהב בקיקבוקס ב"משחקי העולם" וזאת לאחר ההישגים באליפות אירופה, מוכיחים את חוזקו של הענף בישראל. שיר ואור (אותו מאמן דרור תורג'מן), 2 ספורטאים מדהימים, הראו יכולות יוצאות דופן ולאחר סדרת קרבות, הוכיחו כי מקומם נמצא בצמרת העולמית. התקווה נוגנה פעמיים באולם הקיקבוקס. הישג מדהים לישראל. זו זריקת עידוד למשלחת הישראלית שמחר נכנסת לעוד יום תחרויות ארוך״.

האני סאקס, נשיא התאחדות הקיקבוקס בישראל, שמח גם הוא לאחר ההישג: "אני מתרגש מאוד וגאה מאוד מההישג ההיסטורי, הקיקבוקס הישראלי הצליח להגיע להישג האדיר בזכות עבודה מאומצת ומקצועית, כעת, החלום הפך למציאות, יש לנו 2 אלופי עולם. תודה גדולה למאמנים לספורטאים שעשו הכל כדי שנגיע להישג הגדול״

 תמונות:

  1. תמונות ממהלך התחרות וטקס המדליות

קרדיט תמונות:

אילן אוחנה - דוברות והסברה עיריית מעלות תרשיחא

התאחדות קיקבוקס אילת