מסע הרכיבה השנתי לזכרו של החייל ברק יפרח ז"ל נערך באגם המונפורט במעלות תרשיחא


מסע הרכיבה השנתי לזכרו של החייל ברק יפרח ז"ל נערך באגם המונפורט במעלות תרשיחא

החייל ברק יפרח ז"ל ממעלות תרשיחא, נספה בתאונת דרכים חודש לפני מועד שחרורו  *זו כבר השנה העשירית ברציפות בה נערך מסע הרכיבה לזכרו * ראש העיר ארקדי פומרנץ והוריו של ברק ז"ל, דיברו על המחיר הכבד כתוצאה מתאונות הדרכים

היום נערך באגם המונפורט במעלות תרשיחא מופע הרכיבה השנתי לזכרו של החייל ברק יפרח ז״ל בן העיר, שנפל בעת מילוי תפקידו כאשר נספה בתאונת דרכים, חודש אחד בלבד לפני מועד השחרור.

זו כבר השנה כבר השנה ה 10 שבה מתקיים אירוע ההנצחה שאליו מגיעים כ 200 רוכבים ורוכבות מנוסים מכל רחבי הארץ מהצפון ועד הדרום.

רכיבה על סוסים, היה בין תחביביו האהובים של ברק ז״ל. הוריו של ברק שמעון וזהבה שיבדלו לחיים טובים וארוכים, בחרו להנציח את זכרו באירוע שעוסק בתחום שאותו אהב כל כך.

הרוכבים יצאו למסע רכיבה בן חמש שעות בציר הנע מאגם המונפורט ועד היישוב אלקוש ובחזרה. בסיום הסבו כלל המשתתפים לארוחת צהריים חגיגית במקום.

טרם היציאה למסע הרכיבה, התקיים טקס קצר שבמהלכו נשאו דברים הוריו של ברק יפרח ז״ל וארקדי פומרנץ - ראש עיריית מעלות תרשיחא.

ראש העיר הזכיר במהלך דבריו את נושא תאונות הדרכים שגבה מהעיר מחיר דמים כבד מנשוא, את האסון הנורא שפקד את בני משפחת בן אלי ז״ל שנספו לפני ימים אחדים בתאונה הקטלנית ואת משפחת קלימן ששכלה אף היא בתאונת דרכים את הבת אלירז נועה ז״ל.

ראש העיר הודה לבני משפחת יפרח, להורים שמעון וזהבה, הודה לקהילת הרוכבים שמגיעה מידי שנה לאירוע המיוחד, לחברת אגם המונפורט על אירוח האירוע ותודה מיוחדת לג׳רי בן חמו מנהל מחלקת התשתיות באגף השפע בעירייה, על כל התמיכה הלוגיסטית ועל ריכוז האירוע המורכב.

האירוע נערך בסיועה של עיריית מעלות תרשיחא.

יהי זכרו של ברק יפרח, מורן, דקל, ליאם ואנאל בן אלי ואלירז נועה קלימן זכרם לברכה ברוך לעד!

 

תמונות:

  1. חברי מועדון הרכיבה שהגיעו למסע ההנצחה לזכרו של ברק יפרח ז"ל
  2. ראש העיר עם האם זהבה יפרח
  3. ראש העיר עם האב שמעון יפרח
  4. מראה כללי רוכבים ןרוכבות
  5. ראש העיר בהתנסות רכיבה קצרה
  6. ראש העיר עם הרוכבות הצעירות
  7. טובים השניים מן האחד
  8. היא רוכבת בדרכים

קרדיט תמונות:

אילן אוחנה

דוברות והסברה עיריית מעלות תרשיחא