מירוץ אתגרי לתלמידי כיתות ה-ו, נערך לזכרו של מוטי בן שבת ז״ל, בסימן ערבות הדדית


אמש קיימו תלמידי כיתות ה- ו  בבית הספר היסודי "ארזים" ממעלות תרשיחא, ברחבת אגם המונפורט פעילות אתגרית מיוחדת לזכרו של מוטי בן שבת ז״ל  (אבא של שי- לי בן שבת , תלמידת כיתה ה/1 בבית הספר ארזים במעלות תרשיחא).

כזכור, בן שבת טבע למוות ב ־8 בינואר 2020, בגיל 38, בעת שחילץ משפחה שנלכדה ברכבה במהלך השיטפונות העזים שהיו אז בנהריה. מוטי בן שבת ז״ל, שסיכן את נפשו בעת שניסה לחלץ בני משפחה שנסחפה ושנלכדה בשטפונות העזים, הצליח אמנם לחלץ את בני המשפחה, אך לצערנו נסחף בעצמו לזרמי המים החזקים שגרמו לבסוף למותו הטראגי.

תלמידי בית הספר שלבשו חולצות וחבשו כובעים שיוצרו במיוחד לאירוע, האזינו להרצאה בנושא ערבות הדדית, השתתפו בתחנות ההפעלה השונות במסגרת הפעילות האתגרית וסיימו את היום כשהם עונדים בגאווה מדליה לזכרו של מוטי ז״ל. הוריו של  מוטי דני וחוה בן שבת, אחיו, אחותו  ובתו שי לי התרגשו מאוד והודו לתלמידים ולצוות בית הספר על החוויה המרגשת.

ארקדי פומרנץ - ראש עיריית מעלות תרשיחא, ביקר במקום יחד עם קב״ט מוסדות החינוך יוסי תורג׳מן, שוחח עם בני המשפחה של מוטי ז״ל, חיזק את ידיהם והודה לתלמידים ולמנהלת בית הספר ארזים דורית לרנר על הפעילות החשובה והמבורכת.

תמונות:

  1. משפחתו של מוטי ז"ל יחד עם ראש העיר מעלות תרשיחא ומנהלת בית הספר ארזים.
  2. תלמידי ארזים במהלך הפעילות האתגרית
  3. כרזה לציון האירוע לזכרו של מוטי בן שבת ז"ל

קרדיט תמונות:

אילן אוחנה

דוברות והסברה עיריית מעלות תרשיחא