כביש מספר 11 במעלות תרשיחא נחנך בטקס רשמי


תוואי הכביש החדש שנסלל ע"י חברת "ערים" באורך של 3 ק"מ נע מכיכר תרשיחא, דרך כיכר גבעת האורנים ומתחבר לכביש 854 ביציאה מן העיר * ראש העיר ארקדי פומרנץ: "פתיחת הכביש הוא חלק מההתחדשות העירונית ותנופת הפיתוח בעיר והוא מהווה אלטרנטיבה נוספת לכניסה ויציאה מן העיר" * עזרא ימין מנכ"ל חברת ערים: "הצלחנו לייצר יש מאין, עצם קיומו של הכביש תורם רבות לרווחת וכלכלת העיר והוא ישרת נאמנה תושבים רבים *

השבוע נחנך באופן רשמי ובשעה טובה ומוצלחת כביש מס' 11 החדש במעלות תרשיחא במעמד ראש העיר ומנכ"ל חברת ערים שביצעה את הפרויקט. תוואי הכביש שאורכו כ 3 ק"מ מתחיל בכיכר תרשיחא ונע דרך כיכר גבעת האורנים ומסתיים בחיבור עם כביש 854 ביציאה מן העיר.

בטקס המסורתי של גזירת הסרט לציון חניכת הכביש, התכבדו ראש העיר מעלות תרשיחא ארקדי פומרנץ ומנכ"ל חברת ערים עזרא ימין. בטקס נטלו חלק: מנהלי אגפים ומחלקות בעירייה כגון: אגף ההנדסה ומנהלי פרויקטים באגף, אגף שפ"ע בדגש על מחלקת הגינון שביצעה עבודות גינון סביבתי לאורך כל ציר הכביש, הפיקוח העירוני וכמובן עובדים ומנהלים בחברת ערים.

ראש העיר ארקדי פומרנץ הודה במהלך דבריו למנכ"ל חברת ערים ולכל עובדיה על העבודה הטובה שבוצעה בפרויקט. כמו כן הודה ראש העיר לעובדי העירייה שנרתמו ללוות את הפרויקט באופן הדוק לכל אורכו. עוד הוסיף ראש העיר: " אני שמח שהפרויקט הושלם בצורה מיטבית, זה הוא רק פרויקט אחד משורה של פרויקטים נוספים שאנו מבצעים ברחבי העיר במסגרת ההתחדשות העירונית ותנופת הפיתוח בעיר. החשיבות הגדולה בקיומו של הכביש הוא בכך שהינו מהווה אלטרנטיבה נוספת לכניסה ויציאה מן העיר".

עזרא ימין מנכ"ל חברת ערים הוסיף: " יש כמובן קשר חזק בין השכונה החדשה שאנו בונים כאן גבעת האורנים לכביש החדש. למעשה הצלחנו לייצר יש מאין, אני סמוך ובטוח כי הכביש החדש יתרום רבות לרווחת וכלכלת העיר והוא ישרת נאמנה תושבים רבים במעלות תרשיחא. אני מודה לראש העיר על שיתוף הפעולה ובמיוחד למנהלי הפרויקטים באגף ההנדסה ומחלקת הגינון באגף שפ"ע על הליווי הצמוד במתן המענים השונים בדרך לסיום הפרויקט. יש לציין כי קטע הכביש  הקצר שמתחבר לציר 854 שבאחריות חברת נת"י עדיין סגור לתנועה וזאת עד להשלמת הגינון והפיתוח הסביבתי בקטע כביש זה ע"י חברת נת"י.

תמונות:

  1. ראש העיר ארקדי פומרנץ ומנכ"ל חברת ערים בטקס גזירת הסרט
  2. במהלך סיור משותף לאורך תוואי הכביש

קרדיט תמונות:

אילן אוחנה

דוברות והסברה עיריית מעלות תרשיחא