דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

נבחרי ציבור

לשכת ראש העיר

ארקדי פומרנץ
ראש העיר
אלינה פסוב
עוזרת ראש העיר
אורה גלמן
מנהלת לשכת ראש העיר
רחוב בן גוריון 1, ת.ד. 59 מעלות תרשיחא

סגנים

סגן ראש העיר בתרשיחא

נח'לה טנוס
סגן ראש העיר בתרשיחא
תרשיחא
מריאנה חורי
מזכירת סגן ראש העיר בתרשיחא
דומיאנה עומר
מזכירת לשכה

סגן בתואר

יוגב אפוטה
סגן ראש העיר בתואר

רשימת נותני שרותים - ספקים

חברי מועצת העיר

ארקדי פומרנץ
ראש העיר
משעול רימונית 4 מעלות
שמעון בן נעים
מ"מ וסגן ראש העיר
משעול הברקן 2, מעלות
נזיל אנדראוס
חבר מועצה
יוגב אפוטה
סגן ראש העיר בתואר
הרב קוק 5, מעלות
יורי קוצ'ר
משנה לראש העיר
הסיגליות 39/5, מעלות
שמעון ביטון
חבר מועצה
האודם 40/1, מעלות
לידיה רזניקוב
חברת מועצה
משעול וינקה 8, מעלות
טוביה גלזר
חבר מועצה
טנוס נחלה
סגן ראש העיר
רח' גובראן חליל 15, תרשיחא
כמיל עודה
חבר מועצה
תרשיחא
איימן שנאתי
חבר מועצה
ת"ד 328, תרשיחא
יוסף ברדא
חבר מועצה
משעול רימונית 10, מעלות
מוטי בן דוד
חבר מועצה
אתרוג 32 יפה נוף, מעלות

אגף חינוך

ארנה טל
ראש מינהל חינוך
שלי דהן
מזכירת ראש מינהל חינוך
אילנית כהן​
​מנהלת הגיל הרך​
עליזה כהן
מזכירה
​אביבה שמואלי
​מנהלת המרכז לגיל הרך
וג'די דכוור
מינהלן
​ענבל אלרן
​רכזת כ"א מסייע
חוה תורג'מן​
​מנהלת הרצף חינוכי​
מרי כהן
חשבת מינהל
בת אל ששי​
קב"סית
אמל מנצור​
קב"סית
לי שם טוב
מנהל התוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון

שירות פסיכולוגי

פקס שירות פסיכולוגי: 04-9578725

אורנה וייס
מנהלת השירות הפסיכלוגי
חני אזרד
מזכירה

קידום נוער

דשה לייקין
מנהלת קידום נוער​
ספיר נח
מנהלת השכלה
סיואר אחרס
עובדת חינוך טיפול - רכזת תרשיחא
חגית דדון
עובדת חינוך טיפול
יפיתי נאדלר
עובדת חינוך טיפול
ונסה ויסבורג
עובדת חינוך טיפול

אגף הנוער

אמיר אבקסיס
מנהל אגף נוער
דורית יחזקאל
מנהלת מרכז הנוער "פלייליסט"
גפנה פינטו
רכזת נוער במרכז הנוער
ג'מאל חדאד
מתכלל פעילות נוער תרשיחא
עבלה נעים
מנהלת מועדון נוער "שכונה דרומית" ומרכזת מד"צים

מרכז גיל הרך

אביבה שמואלי
מנהלת מרכז גיל הרך
ליאורה רימון
מנהלת משכ"ל
לבנה לייזר
אדמיניסטרציה
מייסון דכוואר
אחות טיפת חלב
שני ליבמן
רכזת ינקות
חני לוי
עו"ס גיל רך

הרצף החינוכי

חוה תורג'מן
מנהלת הרצף החינוכי

מתי"א

אפרת גליק​
מנהלת מתי"א​
יהודית כלפון
מזכירה

ספורט

עידן כפיר
מנהל עמותת הספורט
אולם ספורט בי"ס ארזים, מעלות
בתיה איתן
מזכירה
אולם ספורט בי"ס ארזים, מעלות

מוסדות חינוך בעיר - בתי ספר

תלמוד תורה שדה צופים - יסודי

מרים לוגסי
מזכירה
קרן היסוד
הרב לירון כהן
מנהל ת"ת
קרן היסוד

בית ספר יהל"ם - יסודי

אריאלה בן דוד
מזכירה
קרן היסוד 4
איילת שבאבו
מנהלת בית הספר יהל"ם
קרן היסוד 4

בית ספר ארזים - יסודי

יעל ביטון
מזכירה
הארזים 1
דורית לרנר
מנהלת בה"ס
הארזים 1

בית ספר נתיב מאיר, ממ"ד, בנות - יסודי

אירית בוארון
מזכירה
הרב משאש 12
סיגל אטיאס
מנהלת בית ספר נתיב מאיר
הרב משאש 12

בית ספר הראשונים, מ"מ - יסודי

אווה אמסלם
מזכירה
שד' ירושלים 24
ורוניקה שמינוק גולברג
מנהלת בה"ס
שד' ירושלים 24

בית ספר יסודי תרשיחא - יסודי

עליזה
מזכירה
מעלה המסגד תרשיחא
אקבל אבוחסיין
מנהלת בה"ס
מעלה המסגד תרשיחא

תלמוד תורה באר החיים - יסודי

צופיה
מזכירה
כליל החורש 3
הרב בנימין אהרון
מנהל בה"ס
כליל החורש 3
הרב דוד לוי
מנהל בה"ס
כליל החורש 3

בית ספר בנות יעקב - יסודי

צופיה
מזכירה
כליל החורש 3
רחל ביטון
מנהלת בה"ס
כליל החורש 3

אורט תרשיחא - חט"ע

הייפא
מזכירה
שביל א-סוסן 3, תרשיחא
ראנדה אג'א
מנהלת בה"ס
שביל א-סוסן 3, תרשיחא

אורט תרשיחא - חט"ב

ספא
מזכירה
שביל א-סוסן 3, תרשיחא
פאתן סלימאן
מנהלת בה"ס
שביל א-סוסן 3, תרשיחא

אולפנת צביה - תיכון

מיטל דרבקין
מזכירה
כליל החורש1
הרב יוסי ארליך
מנהל בה"ס
כליל החורש 1

אורט מעלות - חט"ב

לילך זקן
מזכירה
מ"ג המעפילים 1
קרן כהן
מנהלת בה"ס
מ"ג המעפילים 1

אורט מעלות - חט"ע

דוריס אזרן
מזכירה
מ"ג המעפילים 1
שולי אליקן
מנהלת בה"ס
מ"ג המעפילים 1

אורט מעלות - הישיבה התיכונית

רותי
מזכירה
אשכולות 88, יפה נוף
אלעד ברוך
מנהל בה"ס
אשכולות 88, יפה נוף

אופק טכנולוגי עתיד - תיכון

הדס
מזכירה
מ"ג המעפילים 2
ליאת צבר
מנהלת בה"ס
מ"ג המעפילים 2

חווה חקלאית

ניר אליאב
מנהל החווה
רח' הורד, שכ' האילנות

מוסדות חינוך בעיר - גני ילדים

אילנית כהן
מנהלת המחלקה

גני ילדים ממלכתי, ממלכתי דתי

גן ורדים - ממלכתי ערבי
טרום חובה
רח' אחוות העמים, תרשיחא
גן פעמונים - ממלכתי ערבי
חובה
רח' השלושה, תרשיחא
גן שושנים - ממלכתי ערבי
טרום חובה
רח' השלושה, תרשיחא
גן מלאכים - ממלכתי ערבי
חובה
רח' בולבול, תרשיחא
גן בולבול - ממלכתי ערבי
טרום חובה
רח' בולבול, תרשיחא
גן פרחים - ממלכתי ערבי
טרום חובה
רח' אלמותנבי, תרשיחא
גן יסמין - ממלכתי ערבי
חובה
רח' הציפורן, תרשיחא
גן חכמת שלמה - ממלכתי חרדי
רב גילאי
ק. יהדות צרפת, שכ' הזיתים, מעלות
גן אמנון ותמר - ממלכתי
חובה
ספיר 30 א', שכ' הסביונים, מעלות
גן סחלב - ממלכתי
טרום חובה
ספיר 30 א', שכ' הסביונים, מעלות
גן גפן- ממלכתי
חובה
שד' הנשיא 29, שכ' הסביונים, מעלות
גן דפנה - ממלכתי
טרום חובה
שד' הנשיא 29, שכ' הסביונים, מעלות
גן נורית - ממלכתי
חובה
רח' אתרוג 22, שכ' יפה נוף, מעלות
גן חבצלת - ממלכתי
טרום חובה
רח' אתרוג 22, שכ' יפה נוף, מעלות
גן סביון - מממלכתי
חובה
רח' קרן היסוד 25, מעלות
גן צמרת - ממלכתי
טרום חובה
רח' קרן היסוד 25, מעלות
גן ערבה - ממלכתי
חובה
שד' ירושלים 26, שכ' רבין, מעלות
גן אופירה - ממלכתי
טרום חובה
שד' ירושלים 26, שכ' רבין, מעלות
גן דקל - ממלכתי
חובה
רח' תדהר 5, שכ' רבין, מעלות
גן תאנה - ממלכתי
טרום חובה
רח' מרווה 8, שכ' רבין, מעלות
גן דורון - ממלכתי דתי
חובה
רח' רקפת 1, שכ' האילנות, מעלות
גן אילנות - ממלכתי דתי
טרום חובה
רח' רקפת 1, שכ' האילנות, מעלות
גן הדס - ממלכתי דתי
חובה
רח' נרקיס 1. מעלות
גן אתרוג - ממלכי דתי
טרום חובה
רח' נרקיס 1. מעלות
גן איריס, ממלכתי דתי
טרום חובה
הכלנית 8, מעלות
גן דרור, ממלכתי דתי
חובה
כלנית 8, מעלות

גני ילדים עצמאיים

גן וולדורף - מוכר שאינו רשמי
רב גילאי
תרשיחא
גן יצהר 4 - בנות, חרדי - מוכר שאינו רשמי
חובה
הרצל 36, מעלות
גן יצהר 3 - בנות, חרדי - מוכר שאינו רשמי
דו גילאי
הרצל 36, מעלות
גן יצהר 2 - בנים, חרדי - מוכר שאינו רשמי
חובה
לוי אשכול, מעלות
גן יצהר 1 - בנים, חרדי - מוכר שאינו רשמי
דו גילאי
לוי אשכול, מעלות
גן חב"ד - מוכר שאינו רשמי
רב גילאי
הרב משאש 106, מעלות
ת"ת בנים -מוכר שאינו רשמי
טרום חובה
רח' המעפילים, מעלות
ת"ת בנות -חרדי - מוכר שאינו רשמי
חובה
רח' המעפילים, מעלות
תלמוד תורה בנות, חרדי - מוכר שאינו רשמי
טרום חובה
המעפילים, מעלות

גני חינוך מיוחד

גן פרפר - גן שפתי
רב גילאי
רח' אלמותנבי, תרשיחא
גן שקד - גן תקשורת
רב גילאי
רח' התאנה , מעלות
גן רותם - גן תקשורת
רב גילאי
רח' התאנה , מעלות
גן חצב - שפתי
רב גילאי
ק. יהדות צרפת, שכ' הזיתים, מעלות
גן לילך - שפתי
רב גילאי
רח' תדהר 5, שכ' רבין, מעלות
גן ורד - טיפולי
רב גילאי
רח' מרווה 8 , מעלות
גן טיפולי, ורד
רב גילאי
רח' מרווה 8 , מעלות

אגף הנדסה

נועם מסד
ראש מינהל הנדסה ומהנדס העיר
הודיה בוסקילה
מזכירת ראש מינהל הנדסה​
דורית אסולין
​מזכירת סגן המהנדס
מור מיזן גלבוע
מתכננת ערים

ועדה לבינוי ערים

מרק פסין
מהנדס הוועדה
לורית סבאג​
​מידענית
ישראל סלומון​
​מפקח בניה
ערין ביסאן​
מפקחת תכנון ובניה
מור בן טולילה​​​
​בודקת תכניות
יאנה שליימוביץ'
מנהלת הועדה​

אגף שפ"ע

כרמית אזרה
מזכירת המחלקה
כרמית אזרה
מזכירת מנהל שפ"ע​
דניאל חזן
ראש מנהל שפ"ע​

גינון

שרגא רוזנטל
מנהל מחלקת ג​ינון

תשתיות

ג'רי בן חמו
מנהל מח' ת​שתיות​

תברואה

כרמית אזרה
מזכירת המחלקה
 גלינה אמדור
תברואנית העירייה

רישוי עסקים

יפה כהן
​מנהלת מדור רישוי עסקים

חשמל

חיכמת סויטאת
מנהל מחלקת חשמל

אגף כללי

בטחון

יוסי תורג'מן
קב"ט מוסדות חינוך
סימה כהן
מזכירה
יוסי תורג'מן
קב"ט העיר

פיקוח ושיטור עירוני

ניקול שלוש
מזכירת המחלקה
עבדאללה רבאח
ראש צוות פיקוח
טל מעוז
מנהל מחלקת פיקוח ושיטור עירוני

הלשכה המשפטית

עו"ד ענבר בן סימון
יועצת משפטית
עו"ד נידאא אבו האשם​
סגנית יועצת משפטית
עתליה תמיר
מנהלת לשכת יועמ"ש

מוקד

​אולגה שיון
​מוקדנית בשפה רוסית
קטרין ליביליה
מזכירה / מוקדנית
משה ביטון
מנהל מוקד עירוני

תחבורה

לאה מנחם​
מזכירה
זאהר איוב​
מנהל מחלקת תחבורה​

אב בית

נירית בן צור
מזכירת ארכיון
מתי כהן
אב בית

תרבות ואירועים

עמליה רוזנטל​
מזכירה
איציק אלול​
​מנהל תרבות ואירועים ​

מחלקת גביה

בת שבע אליהו
מזכירת המחלקה​
אבנר ביטון​
מנהל אכיפה​
שרה לוי
מנהלת המחלקה​

הנהלת חשבונות

דיאנה פלדמן
מנהלת חשבונות​ בנקים
גילי בן דהן​
מנהלת חשבונות קבלנים​
אלה ממן
מנהלת חשבונות​ ספקים
ילנה צ'רניחובסקי
מנהלת חשבונות ראשית​

ההון האנושי

מירי עמר
מחלקת ההון האנושי
נירית בנצור
מזכירה
חיה אלקובי
ראש צוות משאבי אנוש
מסודי איפרגן
מנהלת מדור משאבי אנוש
שני דיין טולדנו
רכזת משאבי אנוש

מדור שכר

נטלי לוינגר
חשבת שכר

משרדים בתרשיחא

דומיאנה עומר​
מזכירת סגן ראש העיר​
מריאנה חורי​
מזכירת לשכת סגן ראש העיר ​

לשכת מנכ"ל

פקס לשכת מנכ"ל: 04-9578788

אמנון אשל אסולין
מנכ"ל
דפנה עייש
מזכירת מנכ"ל

הלשכה לשירותים חברתיים

עובדי המינהלה

פקס עובדי המינהלה: 04-6850583

נירית גל גוטמן
מנהלת האגף לשירותים חברתיים
נאוה חזיזא
מזכירת המחלקה
שמרית פדידה
חשבת האגף
גילה פדידה
תחשיבנית מעלות
סימה סיבוני
תחשיבנית מעלות
תמר אורלנד
ראש צוות מעלות
ראנא אנדראוס
ראש צוות תרשיחא
סילבי דקואר
תחשבנית תרשיחא

עו"ס משפחה

ראנא אנדראוס
עו"ס משפחה - תרשיחא
סמייה סאעדה
עו"ס משפחה
חנה בן חמו
עו"ס משפחה
סבטלנה חליף
עו"ס משפחה
מירית גולדמן
עו"ס משפחה
רעות לוריא
עו"ס לחוק נוער
מיכאל ביטון
רכז צעירים ושיקום האסיר
חני לוי
עו"ס משפחה והגיל הרך
משה טבק
עו"ס משפחה
וולא סובח
עו"ס משפחה - תרשיחא

עו"ס תחום מוגבלויות

אורטל שדו
עו"ס תחום מוגבלויות
איילה דאנה
עו"ס בתחום אוטיזם, עו"ס משפחה ועו"ס לסדרי דין
אינאס סבית
עו"ס תחום מוגבלויות - תרשיחא

עו"ס אזרחים ותיקים - קשישים

אנה קלגוב
עובדת שכונתית
וולא סובח
עו"ס קשישים טיפול ומניעת אלימות
רוחמה אטוצקין וקנין
מנהלת מדור עו"ס חוק הגנה על חוסים
צביה לב
עו"ס קשישים
סמא סויטאת
עו"ס קשישים - תרשיחא

היחידה להתמכרויות

נועה שלם
עו"ס ביחידה לטיפול ומניעת התמכרויות
אפרת אוחיון
עו"ס ומנהלת היחידה לטיפול ומניעת התמכרויות סמים ואלכוהול מבוגרים

התחנה לטיפול משפחתי + היחידה לטיפול ומניעת אלימות במשפחה

וולא סובח
עו"ס טיפול באלימות - תרשיחא
אפרת אוחיון
עו"ס טיפול ומניעה באלימות במשפחה
חבצלת אסקרוב
מנהלת התחנה לטיפול משפחתי
דורית דדון
מנהלת היחידה לטיפול ומניעת אלימות במשפחה

מרכז עוצמה ותכנית נושמים לרווחה

צביה לב
עו"ס נושמים מעלות
מיטל שבע
מנהלת מרכז עוצמה עו"ס מיצוי זכויות עו"ס תעסוקה
מראם בשארה
עו"ס נושמים תרשיחא

עו"ס מועדוניות

מיכל נווה
מרכזת מרכז חונכויות בני המנשה
סמא סויטאת
עו"ס מועדונית חינוכית תרשיחא
חני לוי
עו"ס מועדונית "אפרוחים" גיל הרך
סמייה סאעדה
עו"ס מועדונית חינוכית מעלות
מירית גולדמן
עו"ס מועדונית "קשת"

איתור וטיפול בנוער בסיכון

סמייה סאעדה
עו"ס רכזת תכנית מעטפת – נוער בסיכון
מירית גולדמן
עו"ס נערות ותכנית מעטפת – נוער בסיכון
נועה שלם
עו"ס נערות – יחידת איתור
משה טבק
עו"ס נערים – יחידת איתור

תכנית יתד – מרחב תעסוקה לצעירים

איבט אפרת
רכזת תכנית מרחב תעסוקה לצעירים

גזברות

אביבה שושן
מזכירת לשכת גזבר וראש מינהל כספים​
לוטם שושן
מנהלת פיתוח כלכלי ומיצוי משאבים
ירדן כהן טמרצ'ק
סגן גזבר​
אירית מורן
גזברית וראש מינהל כספים​

מערכות מידע

אריה פרץ
מנהל מערכות מידע
לאה מנחם
מזכירת המחלקה

רכש

אורן משה
מנהל רכש
לוסי כהן
מזכירה

מחלקת קליטה

סבטלנה קריב
מזכירה
ארקדי קריגר
פרויקטור לעידוד עליה
דינה האוקיפ
פרויקטורית בני מנשה
אנגלינה קיומוב
פרויקטורית עליה

לשכת מבקר העירייה

באסם מרעי
מבקר העירייה​
בן גוריון 1, מעלות תרשיחא
דורית בן שטרית
מזכירת המבקר​

דוברות

עמליה רוזנטל​
מזכירת מח' דוברות 
אילן אוחנה
דובר העירייה​

חוק חופש המידע

אורה גלמן
ממונה חוק חופש המידע

חברה הכלכלית פיתוח מעלות-תרשיחא 1989

רוזנה מרעי
רפרנטית פיתוח כלכלי
בן גוריון 3 מעלות תרשיחא
עליזה זריהן
מזכירה
עמית דהן
מ"מ מנכ"ל

אגם מונפורט-מרכז תיירות ונופשבע"מ

רינת דהן
שיווק
טובה אסולין
​מנהלת לשכה
אופיר עקיבא
​מ"מ מנכ"ל