‏‏ביקור המשרד לביטחון פנים במעלות תרשיחא

תאריך 08/08/2019
צ'יקו אדרי, מנכ"ל המשרד לביטחון פנים, ביקר במעלות תרשיחא. 

ארקדי פומרנץ, ראש עיריית מעלות תרשיחא: "יש לנו שיתוף פעולה פורה עם המשרד ואני מודה לשר ארדן ולמנכ"ל אדרי על העשייה הענפה ביחד אתנו."

מנכ״ל המשרד לביטחון פנים, ניצב בדימוס משה צ׳יקו אדרי, וראש הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול, תא״ל במיל׳ דני שחר, וצוותי משרדם ביקרו היום (31/7) במעלות תרשיחא ודנו בסיכום שנת פעילות ותכניות לשנה הבאה. בנוסף, נחנך "המוקד הרואה" בעיריית מעלות תרשיחא, שהוקם בכדי לתת מענה טכנולוגי חדשני למיגור תופעות פשיעה ברחבי העיר ושמירה על הסדר הציבורי.

 

ראש עיריית מעלות תרשיחא, ארקדי פומרץ, בירך את המכובדים והודה להם על העבודה המשותפת והעשייה הענפה שהם מבצעים עם בעלי התפקידים ברשות והדגיש שהתושבים חשים בטוחים במעלות תרשיחא: ״התכניות שפועלות בעירנו מניבות תוצאות חיוביות ואני מודה לשר לביטחון פנים, מר גלעד ארדן, ולמנכ"ל המשרד לביטחון פנים, מר צ'יקו אדרי, על הגדלת המשאבים. בחודש האחרון הושלמה התקנתן של 72 מצלמות בעיר, שהפחיתו בצורה משמעותית את מקרי הוונדליזם וההשחתה במקומות מועדים. במהלך שנת 2020 אנחנו פועלים להרחיב את מערך המצלמות. בשנת 2019, בשיתוף ובתמיכת המשרד לביטחון פנים גדל תקציב תכנית עיר ללא אלימות ב-130,000 ₪. לקראת שנת 2020, יתאפשר לנו לייצב את מערך הפיקוח והשיטור העירוני עם קבלת התקנים המתאימים. נמשיך לקדם ביחד פרויקטים למען ביטחון התושבים ולרווחתם.״

 צילום: שלמה שרביט