מאירים בדרכם

תאריך 04/12/2018
מרוץ הלפיד ה-2 לזכרו של מוטי בוטבול הי"ד וערב אורה וגבורה לזכרו של עמנואל מורנו הי"ד

ביום רביעי שעבר כ' בכסלו (28.11) יצאו כ 170 מתלמידי הישיבה התיכונית אורט מעלות, ביחד עם משפחתו של מוטי בוטבול הי"ד ותושבים רבים שרצו לקחת חלק, למרוץ הלפיד ה-2 שהוזנק ע"י ראש העיר הנכנס, מר ארקדי פומרנץ, מאגם מונפורט.

 

הישיבה, בהובלתו של מנהל הישיבה איתן כאלף ורכז החינוך החברתי איתיאל חפדי, ובעזרתם הרבה של שאר אנשי הצוות, חרטה על דגלה להיות ישיבה מובילת מנהיגות, מעורה, מחוברת וקשובה לצרכי הקהילה, מובילה את המרוץ, שהוא פרויקט הדגל שלה, זו השנה השנייה ברציפות.

 

המרוץ עבר ברחובות העיר, נעצר במרכז המסחרי שם רקדו תלמידי הישיבה ביחד עם הדגלים, הלפיד והמשפחה, והסתיים במגרש הישיבה התיכונית, שם נערך הטקס המרגש של הדלקת כתובת האש לזכרם ע"י משפחת שוקרון, נשא דברים אייבי אמר, מפקדו של מוטי, ונחתם בשירת "התקווה" ו"אני מאמין".

 

לאחר מכן התקיים טקס הסיום באודיטוריום של הישיבה. בתחילה נשאו דברים מנהל ביה"ס, מ"מ ראש העיר מר שמעון בן נעים, הגב' לורנה לוגאסי ומכובדים נוספים והוקרן סרטון ציור בחול לזכרו של מוטי ז"ל, שהוכן ע"י אבי שוקרון גיסו של מוטי. מיד לאחר מכן התקיים ערב אורה וגבורה בו נשא דברים הרב שמואל מורנו, אח של עמנואל מורנו הי"ד.
צילום: מגמת ניו מדיה מהישיבה התיכונית אורט מעלות, אבי שוקרון ומשפחת שוקרון.